7/24 Hizmetinizdeyiz

0 530 800 20 30

Aliağa Kombi Servisi

Yazı Puanı:
5/5
Aliağa Kombi ServisiYeryüzünde enerji kaynaklarımızın büyük bir kısmını doğal gaz oluşturmaktadır. Aslında doğal gazın tarihi yüz yıllar öncesine dayanırken aliağa kombi servisi hizmetleri bu yüz yıllar içerisinde gelişmiştir. Kullanım oranı sanayi devrimiyle birlikte artış göstermeye başlamıştır.

Bu artış günümüze kadar uzanmakta ve şu anda da hızla ihtiyacımızı karşıladığı alan çoğalmaktadır. Evlerimizde ısınma, sıcak su üretimi ve ocaklarda kullanabildiğimiz doğal gaz, aynı zamanda endüstriyel fabrikalar veya firmalar tarafından da tercih edilmektedir.

Hayatımızı birçok alanda kolaylaştıran bu maddenin evlere, iş yerlerine, okullara, hastanelere ve benzeri tüm alanlara ulaştırılması ve bunun doğru şekilde yapılması hayati önem taşımaktadır. Aliağa Kombi Servisi olarak bizler bu önemi farkında olarak, çalışmalarımızı en özverili şekillerde gerçekleştirmekteyiz.

Aliağa Kombi Servisi İzmir

  • Renksiz
  • Kokusuz
  • Havadan daha hafif
  • Zehirsiz
Bu özelliklere sahip, petrol çeşidi bir gazdır. Herhangi bir sızıntı durumunda fark edilememe ihtimali bulunmaktadır ve gerçekleştiği takdirde son derece zararlı durumlara sebep olmaktadır. Öncelikle bu sebepten dolayı doğal gazın döşenmesi, tesisatı, düzenli kombi bakımları yapılırken uzman kişilerle çalışılması önem arz etmektedir. Aliağa kombi servisleri arasında, firmamız alanlarında uzman bir ekipten oluşmaktadır ve her ekip arkadaşımızın önceliği güvenli gaz kullanımınızdır. Aliağa kombi servisi izmir alanında gözlemlerimiz sonucu; bireysel olarak doğal gaz kullanımında en çok tercih edilen yöntemlerden birinin kombi olduğu kanaatine varmaktayız.

Kombi borulardan geçen suyun ısıtılması yoluyla çalışmakta olup, kullanımı oldukça kolaydır. Aynı zamanda, evinizde oldukça küçük bir alana ihtiyacı vardır. Kombinizden en yüksek verimi sağlamak adına düzenli periyotlarla bakımını yaptırmanız gerekmekte ve Aliağa kombi servisi sektöründe bizler, sizin için en uygun ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Kombi bakımı birçok kişi tarafından göz ardı edilse de ihmal edilmemesi gereken bir husustur. Her şeyden önce kombi bakımı, oluşabilecek herhangi bir arızanın önceden tespit edilebilmesini sağlayarak, güvenliğinizi sağlamaktadır. Bununla birlikte enerjiden tasarruf etmenize, kombinizi en yüksek verimde kullanmanıza, sağlıklı bir kış geçirmenize yardımcı olmaktadır. Bulunduğumuz Aliağa kombi tamiri alanında,  kombinizin her detayıyla ilgilenerek sizlere sorunsuz ve kolay bir kullanım yaratmaktayız.

Aliağa kombi tamiri alanında firmamız etkin ve uzmanlaşmış kadrosuyla hızlı ve güvenilir işlem garantisi sunmaktadır. Kombinizin oluşturduğu arıza tespitinden sonra Aliağa kombi tamiri sektöründe ekibimizin sağladığı işlemler değişiklik göstermektedir. Sıklıkla kış aylarında arıza veren kombilerinizin bakımını yaptırarak bunun önüne geçmeniz mümkündür.

Aliğa Kombi Bakımında Neler Yapılır?

  • Kombideki hava basıncı ölçülür
  • Motor ve fanlar kontrol edilerek temizlenir
  • Kombide oluşan tozlanmalar temizlenir
  • Kombide bulunan her filtre tek tek temizlenir
  • Sıcak su akışı kontrol edilir 
 Ayrıca firmamızın, Aliağa kombi servisleri hizmet kalemleri arasında kombi temizliği, bakımı, tamiri, gerekli durumlarda parça değişikliği de bulunmaktadır. Aliağa kombi servisleri sektöründe bizler, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, gelişimimizi sürdürmekteyiz.