7/24 Hizmetinizdeyiz

0 530 800 20 30

izmir Kombi Bakımı

kombi bakımı izmirEv ve iş yerleri gibi birçok alanda kullanılan izmir kombi bakımı, insan hayatını kolaylaştıran teknolojik cihazlardan biri oluyor. Doğal gaz kullanımıyla hem ortamın ısınmasını sağlayan hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan kombiler yaz – kış fark etmeden yıl boyunca kullanılabiliyor. Bir evin ya da iş yerinin ısınma problemine çözüm sunan kombiler aynı zamanda bir evin veya iş yerinin ihtiyacı olan sıcak su ihtiyacını da karşılıyor.

Fakat belirli bir kullanım sonrasında kombi bakımı gerekiyor. Yapılan bakım işlemleri sayesinde kombiler daha uzun ömürlü olarak kullanılabiliyor. İzmir’de hizmet veren firmamız kombi bakım servisi olarak ev ve iş yerlerinizde kullandığınız kombiler için çalışmalar düzenliyor.

Kombi Bakımının Önemi Nedir?

Ev ve iş yerlerinde kullanılan kombilerin düzenli olarak bakımı yapılmalıdır. Çünkü elektrikle çalışan bu sistem bir süre sonra bakıma ihtiyaç duyar. İzmir kombi bakımı alanında hizmet veren firmamız kombi bakımı için sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Eğer kombinizin bakımını aksatırsanız ilerleyen zamanlarda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Düzenli olarak kombi bakımı yaptırmadığınız sürece karşılaşabileceğiniz sorunlar şu şekildedir;

  • Kombinin ömrünün kısalması 
  • Isınma problemi 
  • Sıcak su problemi
  • Faturanın yüksek gelmesi
Eğer kullandığınız kombilerin bakımını aksatırsanız kombinize zarar vermiş olursunuz. Kombiniz bir süre sonra ısıtmamaya başlar ve böylelikle hem ortamın ısısını koruyamazsınız hem de sıcak su ihtiyacınızı karşılayamazsınız. Isınma ve su problemi yaşarken yüksek fatura ödemeye devam edersiniz. Çünkü kombiniz ısınma için gereğinden fazla enerji harcar. Siz yeteri kadar ısınmadığınızı düşünürken faturanız harcanan enerjiden dolayı daha fazla gelir.

Aynı zamanda bakımı yapılmamış kombilerin kullanım ömrü azalır. Eğer kombi bakım servisi hizmetlerinden faydalanmazsanız maddi ve manevi anlamda zarara uğramış olursunuz.

Kombi Bakımının Avantajları

Kombi bakım servisi hizmetlerinden düzenli olarak faydalandığınız sürece birçok avantaja sahip olursunuz. İzmir kombi bakımı alanında hizmet veren firmamız 7/24 kesintisiz bir şekilde çalışmalara devam ediyor. Profesyonel ekibimizin sizlere sunduğu bu hizmetlerden güvenle faydalanabilir, aşağıdaki avantajlara sahip olabilirsiniz.

  • Kombi kullanım ömrü korunur, uzamış olur.
  • Bakım işlemleri düzenli yapılan kombiler her zaman yeteri kadar doğal gaz kullanır, ekonomik anlamda zarara uğramamış olursunuz.
  • Ortamın ısısı ve sıcak su ihtiyacı tam anlamıyla karşılanır.
  • Ani bozulmaların önüne geçilmiş olunur.
İzmir kombi bakımı alanında hizmet veren firmamız sizlere yukarıda yer alan avantajların garantisi veriyor. Kombinizin bakımını düzenli olarak yaptırdığınız sürece maddi ve manevi anlamda zarara uğramamış olursunuz. Peki, kullanılan kombilerin bakımı ne sıklıkla yapılmalı? Firma olarak sizlere tavsiyemiz kombilerinizin bakımını her kış öncesi yaptırmanızdır.

Genellikle 1 – 2 yıl aralığında bakım yaptırmanız uygundur. 2 yılı aşmamanızda fayda vardır. 1 yıldan aşağı sürede bakım yaptırmanız pek doğru olmaz. Çünkü kısa sürede yapılan bakım işlemleri kombinize zarar verebilir. Bu nedenle en az 1 yıl, en fazla 2 yıl süreyle bakım yaptırmanız gerekir.