7/24 Hizmetinizdeyiz

0 505 925 29 08

Balçova Kombi Servisi

Yazı Puanı:
5/5

Balçova kombi servisiDoğalgaz servisi uzun yıllar önce hayatımıza girmesiyle birlikte ısınma, sıcak su ve ocak için kullandığımız gaz ihtiyacımız oldukça kolay şekilde karşılanır olmaktadır. Eski zamanlarda kullanılan elektrikli sobalar, kömür sobaları ve benzeri ısınma araçlarının tehlikeleriyle kıyaslandığında, en az tehlikenin Balçova kombi servisi ve doğal gaz olduğu saptanmaktadır.

 

Havadan daha hafif olan bu gaz, zehirsiz ve kokusuzdur. Bu nedenle en tehlikeli yanı kaçak olma durumunda fark edilmemesi olacaktır. Fakat bununda önüne geçmek mümkündür.

 

Balçova kombi servisi çerçevesinde bizler, doğal gazın evlerinize ulaşmasındaki en kıymetli araç olan kombilerinizi sağlıklı kullanabilmeniz için hizmet vermekteyiz. İzmir Kombi servisi merkezi sistem veya kat kaloriferlere göre daha farklı bir çalışma sistemine sahiptir ve sizlere birkaç avantaj sağlamaktadır.

Balçova Kombi Servis Kullanım Avantajları

 • Isınma ayarlarınızı bireysel olarak yaparsınız
 • Harcadığınız enerji kadar ödeme yaparsınız
 • Farklı cihaz ihtiyacı duymadan sıcak su erişimi sağlarsınız
 • Arıza veya sorunlarda bireysel hizmet alırsınız

Bizler Balçova kombi servisleri alanında, sahip olduğunuz kombilerinizle ilgili temizlik, bakım, onarım, parça desteği, tamir gibi birçok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Oluşturduğumuz uzman kadro ve kullandığımız son teknoloji malzemelerle Balçova kombi servisi sektöründe, kalitemizle ön plana çıkmaktayız.

 

Kombilerinizin tükettikleri enerjiye eşdeğer bir verim sağlamaları düzenli olarak bakımlarının yapılmasına bağlıdır. Bakımları yapılan kombi, performansını en iyi şekilde göstermekte ve size güvenliğinizi garanti etmektedir.

 

Aksi halde aniden oluşabilecek arızaların önceden keşfedilmesi ve önlem alınması mümkün değildir. Firmamız Balçova kombi servisleri alanında, bakım işlemleri sırasında gerekli tüm temizlikleri, motor kontrollerini, gaz ayarlarını, fan ve filtre işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu işlemler sonucunda kombinizin ömrü uzamakta ve performansını tam anlamıyla gerçekleştirebilmektedir. Güvenli bir kullanım sunmakla birlikte yaptırdığınız bakım, tasarruf etmenizi de sağlamaktadır.

 

Bizlere ulaştığınız takdirde Balçova kombi servisleri sektöründe firmamız, yaşadığınız sorunu en kısa sürede çözmeyi amaçlayarak harekete geçmektedir. İlettiğiniz sorunun çözümüne uygun ekipman ve alanlarında profesyonelleşmiş çalışanlarımızla hızlıca bulunduğunuz yere ulaşmaktayız. Balçova kombi servisi alanında bizlerden aldığınız bu hizmetler doğrultusunda sizler tarafından tercih edilmekte ve bunu kendimize referans almaktayız.

 

Balçova kombi tamiri alanında firmamızın uzun yıllardır sahip olduğu tecrübeler sonucunda, bazı kombi arıza nedenlerini bir başlık altında toplamaktadır.

Balçova Kombi Arıza Nedenleri

 • Tesisat borularında oluşabilecek tıkanıklıklar
 • Emniyet termostatının atması
 • Fan kirliliği
 • Kombi üzerindeki düğme sorunları
 • Genleşme tankı sorunları
 • Filtrelerin tıkanması
 • Sürkülasyon pompasının yanması
 • Elektrik bağlantı sorunları
 • Kombi beyin arızası

Örneklerini gördüğümüz ve daha farklı şekilde de arızalanan kombileriniz için bu durumlarda yapılması gereken, yetkili servisi çağırmaktır. Balçova kombi tamiri alanında firmamız, en uygun yollarla sorunu çözerek oluşabilecek daha ciddi sorunları ortadan kaldırmaktadır. Bulunduğumuz Balçova kombi tamir sektöründe, uygun fiyat politikamızla güvenilir hizmet anlayışımızı da birleştirerek, rakiplerimiz arasından sıyrılmayı başarmaktayız.5059252908