7/24 Hizmetinizdeyiz

0 505 925 29 08

Karşıyaka Kombi Servisi

Yazı Puanı:
5/5

karşıyaka kombi servisiKombiler yaşam alanlarının her noktasında konfor, kalite, güven veren ısıtma sistemleridir. Uzun zaman önce geliştirilen kombiler her geçen gün yenilerinin eklenmesiyle çoğalmaya devam ediyor. Dünyanın sayılı markaları ve ülkemizin pek çok yerli markası kombi üretimleri yaparak kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık veriyorlar. Elbette bütün bunların yaşam alanlarında hayat bulması için servis desteğine ihtiyaç var. Karşıyaka kombi servisi olarak bizler Karşıyaka’nın her neresinde olursanız olun kombiye dair, ısıtma sistemlerine dair bütün gereksinimlerinize cevap veriyoruz.


Karşıyaka kombi servisleri arasında en köklülerinden birisi olarak uzun yıllardır müşteri memnuniyetini temel alan çözümler geliştiriyor, siz değerli müşterilerimizin en modern ısıtma sistemlerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Bu kapsamda pek çok farklı markanın satışını yapıyor, markaların en çok tercih edilen ve en son üretilen modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Farklı tip kombi türlerinin satışını yaparak Karşıyaka kombi servisleri olarak binanızın özellikleri neyse, nasıl bir kullanım gerçekleştirecekseniz ona göre ürün sunuyoruz. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Karşıyaka Kombi Servisi Bakım Çözümleri


Karşıyaka kombi servisi olarak belirtmek isteriz ki bütün ürünlerinizin marka, model, maddi değeri her ne olursa olsun sağlıklı performans alabilmek için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Karşıyaka kombi tamiri de verdiğimiz çalışmalarımızda bizler kombilerinizin bütün elektrik, elektronik, donanım kontrollerini yapıyoruz. Gaz, basınç kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Tesisat kontrollerini yapıyoruz. Bu esnada aşınan, zarar gören parçalarını onarıyor ya da yedek parça ile yeniliyoruz. Olası büyük arızaları önceden tespit ettiğimiz için daha yüklü masraflarla karşı karşıya kalmaktan sizleri kurtarıyoruz.


Düzenli Karşıyaka kombi servisleri desteği alarak kombilerinizin daha az enerji tüketerek daha yüksek verim sağlamasını elde edebilirsiniz. Faturalarınızı düşürür, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Gerek ürününüzün gerekse tesisatınızın kullanım ömrünü maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Karşıyaka kombi servisi olarak en fazla iki yılda bir; fakat mümkün olduğunca yılda bir kez servisimizden kombi bakım desteği almanızı tavsiye ediyoruz.

Karşıyaka Kombi Tamiri ile Çözülebilecekler


Kombiler de bütün eşyalar gibi zaman zaman arıza yapabilir. Düzenli bakım yapılan kombilerde arıza riski daha düşük olsa da her zaman ihtimal dahilindedir. Karşıyaka kombi tamiri desteğimiz sayesinde ürünlerinizde karşılaştığınız sorunların üstesinden rahatlıkla geliyor, günün hangi saatinde olursanız olun en yakın Karşıyaka kombi tamiri servisi olarak göreve hazır bulunuyoruz.


Tecrübelerimiz ışığında en sık karşılaşılan arızalar kombinin çalışmaması, sürekli basıncının düşmesi, çalıştığı halde ısıtmaması, yanarken sık sık patlama yapması, sıcak su açıldığında peteklerin ısınmaması, çok sesli çalışması, radyatörlerin üstünün sıcak, altının soğuk olması kombinin sürekli su kaçırması, sıcak su gelmemesi gibi çeşitli şekillerde olabilmektedir. Bunların her birinin kaynağı markaya, modele göre de değişebilir. Yapılması gereken vakit kaybetmeden servisimizi arayarak randevu talep etmektir. Akabinde ekiplerimiz kısa sürede sorunların üstesinden geleceklerdir.