7/24 Hizmetinizdeyiz

0 530 800 20 30

Kiraz Kombi Servisi

Yazı Puanı:
5/5

Kiraz Kombi ServisiKombiler, en modern ısıtma sistemleridir. İş yerlerinin, dairelerin, ofislerin rahatlıkla ısıtılabilmesi için yararlanılan kiraz kombi servisleri yeni nesil cihazlar olup her zaman daha yenileri geliştirilmeye devam etmektedir.

 

izmir – Kiraz kombi servisleri genelinde soğuk havalarda mekanların rahatlıkla ısıtılabilmesi, musluklarınızda her zaman sıcak suya erişebilmenizi sağlayan kombilerin mekanlarınıza uygun olması gerekir.

 

İzmir kombi servisleri olarak dairelerinize, yapılarınızın yapısına ve genişliğine göre bacalı kombiler, hermetik kombiler ya da yoğuşmalı kombiler arasında seçim yapmanıza olanak sunuyoruz. Pek çok markayı ürünlerimiz arasında bulunduruyor, markaların en yeni modellerini mekanlarınıza taşıyoruz. Her türlü Kiraz kombi tamiri, satış, bakım, onarım, montaj, periyodik bakım ve çok daha fazlasını yerine getiriyoruz.

Kiraz Kombi Servisi Petek Temizliği

Kiraz kombi servisi olarak aynı zamanda petek temizliği yapıyoruz. Petekleriniz zaman içerisinde kir, toz, çamur, kireç gibi birikimler oluşur. Bu yüzden servis çözümlerinin ne zaman yapılması gerektiğini bilmeniz gerekir.

 

  • Kombiniz su sirkülasyonu hataları veriyorsa temizlik yapılmalıdır.
  • Zannedildiği gibi petek içinde siyah su bulunması petek temizliği gereksinimini göstermez. Suyun kahverengi bir kıvamda olması temizlik zamanının belirtisidir.
  • Eğer komşularınıza nazaran ya da önceki aylara göre daha yüksek faturalar geliyorsa Kiraz kombi servisleri petek temizleme gereksinimi düşünülmelidir.
  • Kombi filtresinde sık tıkanmalar oluşuyorsa petekler kontrol edilmelidir.
  • Petek temizliği sadece eski ya da yıllardır kullanılan sistemlerde değil, yeni yapılarda da gerek olabilir. İnşaat halinde tesisat borularına molozların, çöplerin kaçması ile de petek temizliğine gereksinim olur.
  • Peteklerinizin üst kısmı ısınıyor, alt kısımları soğuk kalıyorsa petek temizliği yapılması gerekir

 

Kiraz kombi servisleri izmir arasında en köklülerinden birisi olarak bizler peteklerinizin düzenli temizliğini adreslerinize gelerek yapıyoruz. Kiraz’ın her neresinde olursanız olun belirlenen saatte adresinizde oluyor, özel kimyasallarımızla ve yeni nesil makinelerimizle Kiraz kombi servisleri temizlik işlemlerini yapıyoruz. Hiçbir yeri kirletmiyoruz.

Kiraz Kombi Tamiri

Kiraz kombi tamiri çözümlerimiz ile de kombilerinizde karşılaştığınız her türlü arızanın üstesinden geliyoruz. Kimi zaman kombiniz elektrik aldığı halde çalışmaya bilir, yanarken çok fazla patlamalar yapabilir, çalıştığı halde ısıtmayabilir, sıcak suyu açtığınızda petekleriniz çok fazla ısınabilir, radyatörlerinizin üstü sıcak, altı soğuk kalabilir. Kimi zaman sürekli su akıtıyor, çok sesli çalışıyor ya da sıcak su gelmiyor olabilir. Bütün bunların nedenleri farklı olabileceği gibi kombinizin markasına, modeline göre de değişebilir.

 

Kiraz kombi tamiri servisimiz alanında uzman, tecrübeli teknisyenlerden oluşmaktadır. Bu sayede bütün Kiraz kombi tamiri gereksinimlerinizi yerine getirebiliyoruz. Ürünlerinizin sorunlarını bilgisayar destekli cihazlarımızla tespit ediyor, her ne gerekiyorsa yerine getiriyoruz. Gerekirse parça değişimi yapıyoruz.

 

Kiraz kombi servisi fiyatları hizmete göre değişir. Tamir çözümlerimizde sorunun kaynağı her ne ise arızaya göre fiyatlandırma yapılır. Yedek parçanın ücreti de servis fiyatında etkilidir. Firma olarak daima kaliteyi uyguna sunma prensibiyle hareket ediyor, çözümlerimizi en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.