7/24 Hizmetinizdeyiz

0 505 925 29 08

Kombi Ateşleme Yapmıyorsa Ne Yapmalısınız?

Kombi ateşleme yapmadığı zaman, hemen servisi aramak veya yardım talebinde bulunmak yerine birkaç işlem yapmak mümkündür. Kombi ateşleme yapmıyorsa ne yapmalısınız? Öncelikle başka doğal gazlı cihaz olup olmadığına bakılmalıdır. Örneğin ocak gibi, Daireye gaz gelip gelmediğini anlamak için bu önemlidir. Şayet ocak doğal gazlı değil ise, bu sefer kombi yanındaki gaz vanası kontrol edilmelidir. Gazın gelip gelmediğine bakılmalıdır. Kapı dışındaki gaz vanası kaplı durumda ise açılmalıdır. Boru ile aynı hizada değil ise kapalı durumdadır aynı hizaya getirerek açılmalıdır.

Kombi Ateşleme Sorunu

Kombi ateşleme sorununda gaz vanaları kontrol edildikten sonra resetleme yapılabilir. Gaz vanasının açık olduğundan emin olduktan sonra bu işlem yapılmalıdır. Tabi bu işlem kombi markalarına göre değişiklik göstermektedir. Markaya göre resetleme işlemi birkaç kez tekrarlanabilir. Bunlar yapıldığı takdirde kombi çalışmaz ise yetkili servisi aramak gerekmektedir. Kullanıcı olarak yapılabilecek işlemeler bunlar olup sonuç alınmadığı takdirde uzmana başvurulmalıdır.

Servis Hizmetleri

İzmir kombi servisi olarak, kombi bakımı, petek temizleme, kombi tamiri ve kombi servislerimiz bulunmaktadır. Uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Müşterilerin yorumları, geri bildirimleri bizler için her zaman en çok önem verdiğimiz konular arasındadır. En kaliteli hizmeti, en doğru en kısa sürede verme gayretindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin desteği ile işlerimizi kalite standartlarında yürütmekteyiz. Kombi, bakım onarım petek temizleme gibi işlerinizde profesyonel ekiplerimizle irtibata geçebilir uzman destek alabilirsiniz.

İzmir Kombi Servisi Destek Hizmeti

İzmir’in önde gelen servis firmalarındanız. İzmir Kombi servisi olarak bizlerle iletişime kolayca geçebilirsiniz. Kullandığınız beyaz eşyalarla ilgili problemlerde bizleri arayabilir, uzman destek alabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş sağlanacaktır. Ayrıca mail yoluyla da bizlere ulaşabilir iletişim bilgilerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Online sitemizden de isim, soy isim ve iletişim numaranızı firmamıza mail yoluyla ulaştırabilirsiniz. Mail atmanız durumunda firmamız siz değerli müşterilerimize en kısa sürede dönüş yapacaktır. İkamet ettiğiniz adres bilgilerinizi alarak hizmetlerimizi en kısa sürede siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Kaliteden asla ödün vermeden, problemlerinize çözüm üretmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir