7/24 Hizmetinizdeyiz

0 505 925 29 08

Kombi Bakımı Gerekli midir?

Ülkemizde doğal gazla ısınmanın yaygınlaşması ile kombilerin önemi de ön plana çıkmaya başladı. Birçok kişi, kombileri düzgün çalıştığı için bakımlarını düşünmemekte ve kombi bakımı gerekli midir? sorusunu sormaktadır. Profesyonel kadromuz ve modern ekipmanlarımız ile İzmir ilinin her bölgesine, kombi servis hizmeti vermekteyiz. Firma olarak, müşterilerimize daha az yakıt masrafı ile daha konforlu bir ısınma sağlamak için, haftanın yedi günü kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Konusunda uzman olan ekibimiz ve zengin yedek parça stoklarımız sayesinde, her çeşit ve marka kombinin bakım, onarım ve servis hizmetlerini garantili olarak yapmaktayız.

Kombilerin Bakımı Neden Gereklidir?

Çalışan her cihazın olduğu gibi, kombilerin de düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Düzenli bakımları yapılmayan kombilerde, en çok karşılaştığımız sorunlar şunlardır;

  • Kombi kullanım ömürlerinin, olması gerekenden daha kısa sürelere kısalması: birçok müşterimizi düzenli bakım yaptırmadıkları için, yeni kombi almak zorunda kalmaktadır.
  • Kombinin çalışma sıcaklığına uygun olarak, ortamın istenilen seviyede ısınmaması
  • Sürekli olarak ve istenilen sıcaklıklarda su (banyo ve mutfak için) kullanılamaması
  • Doğal gaz faturalarının çok yüksek gelmesi

Bu sorunların yanı sıra, düzenli olarak bakımı yapılmayan kombiler, hayati tehlikeler de oluşturabilir. Firma olarak, kombi bakımlarında değişmesi gereken tüm malzemeleri değiştirerek ve sızdırmazlıklarını kontrol ederek, kombilerin güvenle çalışmasını sağlıyoruz.

Kombi Bakımı İle Müşterilerimize Hangi Avantajları Sağlıyoruz?

Firma olarak, gerçekleştirdiğimiz profesyonel kombi bakımı ile öncelikle müşterilerimizin güven içinde, kombilerini uzun yıllar kullanmalarını sağlıyoruz. Bakım esnasında yapmış olduğumuz kontrol, parça değişimi ve ayarlar sayesinde, müşterilerimizin kombilerinde ileride oluşacak büyük arızaların önüne geçiyoruz.

Bu sayede daha büyük onarım masraflarından da kurtarmış oluyoruz. Müşterilerimize, çok daha az yakıt masrafı ile çok daha konforlu ısınma sağlıyoruz. Müşterilerimizin kombileri bakım esnasında yaptığımız temizlik sayesinde, daha sessiz ve verimli çalışmaktadır.

Diğer Hususlar

Firma olarak, hizmetlerimizi bize ulaşıldığı gün içinde vermekteyiz. Araçlarımızda bulunan modern cihazlarımız ve yedek parçalarımız sayesinde, kombilerin bakım ve onarımlarını yerinde yapıyoruz. Kombi bakım hizmetlerimizi, müşterilerimizin yaşam kalitesini engellemeyecek kadar kısa sürelerde gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizin kalitesine güvendiğimizden, hizmetlerimiz için bir yıl garanti süresi veriyoruz. Dürüst hizmet ile müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, hizmetlerini piyasanın en uygun fiyatları işle gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir