7/24 Hizmetinizdeyiz

0 505 925 29 08

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Ev ve iş yerlerinde kullanılan kombilerin düzenli olarak bakımının yapılması büyük önem taşımaktadır.Bilindiği üzere kombiler elektrikle çalışır ve zaman içerisinde sistem bakıma ihtiyaç duymaktadır. İzmir kombi olarak Kombi bakımı yapılmazsa ne olur? sorusunun cevabını teknik destek ve hizmet anlayışımız ile vermekteyiz.

Kombi Bakımı Yapılmazsa Karşılanacak Sorunlar Nelerdir?

Kombi bakımı düzenli olarak yaptırılmaz ise karşılaşılabilecek sorunları,

  • Isınma Sorunu
  • Sıcak Su Sorunu
  • Fatura Sorunu
  • Kombi Ömrünün Kısalması

Kombi bakımı düzenli olarak yapılmaz ise, kombi zarar görebilir, bu süre içinde ısıtma sorunu yaşanabilir.Bu durumda ortamın ısınma problemi ve sıcak su problemi ortaya çıkar.Bu sorunların yanında gelen faturaların yüksek olması da işin başka bir boyutudur.Bu durumda kombi daha fazla enerji sarf edeceğinden hem ısınma problemi yaşatacak ve doğal olarak ta faturalara bu enerji yakımı yansıyacaktır.

Ayrıca düzeni olarak kombi bakımı yaptırılmaz ise kombinin kullanım ömrünün de azalması söz konusudur. Bu sebeple kombi kullanıcılarının bakım servis hizmeti almaları, maddi ve manevi zararların önüne geçilmesine neden olmaktadır.

Kombi Bakımı Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Kombi cihazlarının düzenli olarak bakımının yapılması kullanıcılara önemli avantajlar sağlamaktadır.

  • Kombinin ömrü uzar.
  • Bakımlı kombiler her zaman ekonomik tüketim yaparlar.
  • Ortam sıcaklığı ve sıcak su ihtiyacı sorunsuz karşılanır.
  • Kombilerde oluşacak ani bozulmaların önüne geçilir.

Kombi bakımlarının yapılması için ön görülen süre aralığı 1-2 yıldır.İki yılın aşılmaması gerekmektedir.Bir yıldan az bir süre içinde de bakım yaptırılması öngörülmez.Bunun nedeni ise kısa süreli yapılan bakımlarda kombiye zarar verebilmektedir.Dolayısı ile kombi bakımında en az bir yıl ve en fazla iki yıl uygun sürelerdir.

İzmir Kombi

İzmir Kombi olarak, kombi bakımı, petek temizleme, kombi servisi ve kombi tamiri alanlarında profesyonel hizmet veren bir firmayız.İzmir ili içinde çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz ve 7/24 kesintisiz olarak çalışmaktayız.İzmir Kombi olarak müşterilerimizden aldığımız güç ve enerji ile sektöründe lider firma olmayı başardık.Kalite anlayışımızdan ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmalarımıza aralıksız olarak devam etmekteyiz.Firmamız hakkında daha fazla bilgi almak isteye müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesini ve izmirkombi.org. internet sitemizin ziyaret edilmesini tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir