7/24 Hizmetinizdeyiz

0 505 925 29 08

Kombi Çalışıyor Petekler Isınmıyorsa Sebebi Nedir?

Kombi, bir çok kişinin evinde ısınmak için tercih ettiği yöntemlerdir. Bu yöntem ısınmak için en elverişli yöntemler arasında yer alır. Kombi çalışıyor petekleriniz ısıtmıyorsa sebebi nedir? sorusunun cevabı kombi bakımının aksatılmasından kaynaklanıyor olabilmektedir. Kombi bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırdığınız durumlarda, bu tarz durumlarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

Kombi bakımlarınızın yapılabilmesi için, firmamızdan destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sayesinde sizde peteklerinizin bakımını aksatmadan yaptırabilir ve kışın üşümek zorunda kalmazsınız. Kombinizi iş yerinde ya da evde kullanabilirsiniz. Uzman ekibimiz kaliteli hizmetini her yerde aynı şekilde sunmaktadır. Sizde ısınmayan peteklerinizin periyodik bakımlarını yaptırmak için, firmamıza başvurabilirsiniz.

Peteklerin Isıtmamasının Başka Sebebi Olabilir mi?

Petekler sadece bakım yapılmamasından dolayı değil farklı sebeplerden dolayı da ısıtmayabilir. Giriş-çıkış filtrelerinin tıkanmış olması da bu soruna zemin hazırlamaktadır. Kombilerde şebeke suyu kullanıldığı için, bu su zamanla filtre de kireç oluşmasına sebep olmaktadır. Kireç ve pislikler, filtre tıkanmalarını meydana getirmektedir. Bu konu hakkında da firmamızın kaliteli hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bu durumu peteklerin ısınmamasıyla anlaşılabilir. Ayrıca kombi üzerindeki hata kodları da bu sorunun anlaşılması kolaylaştırır. Kombiler için düzenli olarak yapılan periyodik bakımlarda, filtre temizliği de yapılmaktadır. böylece filtrelerin kireç ya da pislikle tıkanmasının önüne geçilebilmektedir. Siz de firmamızın petek temizleme hizmetinden faydalanarak, petek filtrelerinizin tıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Petekler Isınmıyor Şikayet Türleri Nelerdir?

Peteklerin periyodik bakımları yapıldığı zaman petek ısınmıyor şikayetlerinin önüne geçilebilmektedir. Fakat farklı sebeplerden dolayı kombi bakımlarını yaptırmayan kişiler şu şikayetlerle karşılaşabilmektedir.

  • Peteklerin sadece bazıları ısınmıyor
  • Peteklerin hiç bir yeri ısınmıyor
  • Peteklerin alt kısmı ısınmıyor
  • Radyatörlerden yarısı soğuk yarısı sıcak
  • Kombi çalışıyor fakat petek ısıtmıyor.

Bakımlarını yaptırmayan kişilerin bu şikayetleri yaşaması olasıdır. Bu şikayetlerin önüne geçmek isteyen kişiler, alanında uzman kişilerden destek almalıdır. Bunun için alanında uzman firmamızı ve çalışanlarımızı tercih edebilirsiniz. Siz de firmamızdan peteklerinizi kısa sürede temizlettirebilir ya da kombi bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Kombilerinizle alakalı şikayetlerinizde de, firmamızdan kombi tamiri hizmeti talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir