7/24 Hizmetinizdeyiz

0 505 925 29 08

Kombi Gaz Ayarı Nasıl Yapılır?

Doğalgaz ülkemizde daha yeni yeni her yere ulaşmış durumdadır. Aynı zamanda yurt dışından satın alındığı için pahalı olmaktadır. Ama pahalı olmasına rağmen oldukça kullanışlı ve diğer ısıtma koşullarına göre daha tasarrufludur. Artık hemen hemen herkesin doğal gaz kullanması ile birlikte bu konu hakkında sorunlarda birlikte gelir. Bunlardan biri de kombi gaz ayarı nasıl yapılır? konusudur. Bu konuya bakacak olursak ilk olarak gaz ayarı yaparken cihazın yanma olan odası kapalı kalmalıdır.

Daha sonra ise cihaz çalışmazken gaz valfi girişinden şebeke basıncı ölçülmelidir. Diğer aşama olarak kombi su konumunda maksimum basınca göre çalıştırılmalıdır. Daha sonra kombi gaz valfinin bobin fişi çıkartılmalıdır. Daha sonra ise şebeke basıncı ayarlanır. Kombinin markalarına ve modeline göre basınç oranları değişiklik gösterebilir. Bu nedenle kullanım kılavuzları önemlidir. Bizler İzmir Kombi firması olarak bu tür hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız.

İzmir Kombi Hizmetleri

İzmir kombi şirketi olarak müşterilerimize kombilerine dair hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetlerimize genel olarak bakacak olursak;

  • Kombi tamir
  • Petek temizleme işlemi
  • Kombi bakımları

Bu hizmetleri bize ulaşan her müşterimize gerekli şekilde sunmaktayız. Hizmetlerimizi sunarken hem uygun fiyatlar hem de kalite dikkate aldığımız önemli noktalardır.

Kombi Tamir Hizmeti

Hemen hemen her yede yerini almış olan kombiler insanların işine yaradığı kadar kendileri de arıza yaratabilmektedirler. Bu konuda da firmamız bu arızalara karşı kalıcı ve pratik olacak şekilde çözümler üretmektedir. Uzun senelerden itibaren vermiş olduğumuz hizmetlerde sürekli olarak kaliteyi baz almış olduk. Kombi tamiri konusunda profesyonel olarak çalışan ustalarımız söz konusu olmaktadır.

Petek Temizleme Hizmeti

Petekler bulunduğumuz ortamları ısıtmak için kullandığımız pratik bir yoldur. Peteklerin içerisine giren birden fazla madde söz konusu olabiliyor. Bu gibi durumlarda da İzmir Kombi firması olarak her türlü kiri peteklerden arındırmaktayız.

Kombi Bakım Hizmeti

Evlerde, iş yerlerinde ve daha birçok yerde kullanabileceğimiz kombilerin arızaları kadar belirli süreler içerisinde bakımları da şart olmaktadır. Bizler ise yine profesyonel ekimiz ile müşterilerimize bu hizmeti sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir