7/24 Hizmetinizdeyiz

0 530 800 20 30

Kurumsal

İzmirKombi.org firması olarak beyaz eşyalar ve klimalar için tamir, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Firma olarak profesyonel kadromuzla hareket ediyoruz. Değerli müşterilerimizin ev ve iş yerlerinde kullandığı beyaz eşyalar için geniş kapsamlı servis hizmeti veriyoruz. İzmir’in önde gelen isimlerinden olan firmamız İzmir kombi servis, kesintisiz hizmetin adresi oluyor. Firma olarak 7/24 aktif bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kullandığınız beyaz eşyalarla ilgili sorun yaşadığınız zaman gün ve saat fark etmeden firmamızdan destek alabiliyorsunuz. Değerli İzmir halkı için güvenilir, kaliteli ve doğru servis hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.


İşimizi büyük bir özenle, dikkatle ve titizlikle yapıyoruz. Sorumluluk almayı seven bir firma olduğumuz için vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin 1 yıllık sorumluluğunu üstleniyoruz. Eğer kullandığınız beyaz eşya ve klima için firmamızdan destek alıyorsanız ve aldığınız destek sonrasında herhangi bir sorunla karşılaştıysanız 1 yıl içerisinde bizimle doğrudan iletişim kurabilir, kesin çözümlü çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. İzmir Servis ailesi olarak 1 yıl garantili tamir, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

İzmir Kombi Servisinden Nasıl Destek Alabilirsiniz?

İzmir’in önde gelen servis firması olan İzmir Kombi servisleri, iletişimin en kolay yolunu sizlere sunuyor. Kullandığınız beyaz eşyalarla ilgili sorun yaşadığınız zaman profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Bunun için sizlere iki yol sunmaktayız. Bunlar;


  • İletişim numarasından firmamızı aramak
  • Mail ile iletişim bilgilerinizi firmamıza göndermek

İzmir Servis ekibinden destek almak için doğrudan iletişim numaramızı arayarak ekibimize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda online sitemizden isim, soy isim ve iletişim numaranızı firmamıza mail atabilirsiniz. Mail atmanız durumunda firmamız size en kısa sürede dönüş yapacak ve adres bilgilerinizi alarak servis hizmeti için adresinize gelecektir.

Neden İzmir Kombi Servisi Tercih Etmelisiniz?

İzmir Servis ailesi olarak tam donanımlı firmamızda hizmet vermekteyiz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, klima gibi kullandığınız elektronik eşyalar için geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz. Alanında profesyonel kadromuz, yüksek kaliteye sahip cihaz ve malzemeler sayesinde güvenilir, kaliteli ve garantili servis hizmeti veriyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetten faydalanmanız için beyaz eşyalarınızın garanti süresinin devam etmesine gerek kalmıyor.


Garanti süresi bitmiş beyaz eşyalarınız için firmamızdan çok daha uygun fiyatlarla servis hizmeti alabilirsiniz. Sektörün güvenilir ve bütçe dostu özel servisi olarak kalite standartları içerisinde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kullandığınız beyaz eşya için parça değişimi yapılacaksa orijinal parçalar kullanıyoruz. Böylelikle beyaz eşyanın sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyoruz. Yerli ve yabancı birçok farklı marka için hizmet verebiliyoruz. Kullandığınız beyaz eşya ve klima için firmamızı tercih etmeniz durumunda sizi hiç yormadan adresinize geliyor, gerekli incelemeleri yapıyor ve beyaz eşyayı firmamıza getiriyoruz. Eğer beyaz eşyanın firmaya getirilmesine gerek yoksa yerinde tamir ediyor ve kullanıma hazır hale getiriyoruz.


Firmamıza getirilen beyaz eşyalar kısa süre içerisinde tamir ediliyor ve aynı kalitede adresinize teslim ediliyor. Kullandığınız beyaz eşyaları uzun yıllar güvenle kullanmak, maddi zarara uğramamak için İzmir Servis ailesini güvenle tercih edebilirsiniz.