7/24 Hizmetinizdeyiz

0 505 925 29 08

İzmir Petek Temizleme

izmir petek temizlemePetekler odaları ısıtmanın en pratik yoludur. İzmir’in soğuk havalarında bütün iş yerleri, evler, daireler kombilerin ısıttığı suyun izmir petek temizleme devir daim etmesi ile rahatlıkla ısınabilir. Bu sayede odalar daima sıcak kalabilir. Hem de istenen derecede. Üstelik odalarınızı çok daha hızlı ısıtabilir hem de en temiz şekilde ısıtırsınız.

Hiçbir şekilde etraf zarar görmeden odalarınızı sıcacık hale getirebilirsiniz. Fakat her şey gibi peteklerin de zaman zaman temizlenmesi gerekir. Petek temizleme izmir peteklerin içini alakadar eden bir durum olup zaman içinde çamur, kireç, çeper birikintileri oluşur. Bunların temizliğini yapmamak peteklerinizin yeterince ısınmamasına, daha fazla enerji tüketmesine neden olur.

Petek Temizleme İzmir'de Ne Zaman Yapılmalı?

İzmir petek temizleme servisi desteği almak için bazı belirtileri takip etmekte fayda var. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

  • Kombinizde su sirkülasyon arızası oluşuyorsa temizleme yapılması gerekir.
  • Çoğu kişinin düşündüğü gibi petek içerisinde siyah su bulunması, temizleme gereksinimini göstermez. Su, kahverengi bir kıvam almış ise temizleme servisi desteği alınması şarttır. 
  • İyi biçimde ısıtırken bir anda ısıtmaz olan peteklerde İzmir petek temizleme gereksinimi vardır.
  • Eğer kombi fitrenizde sık sık tıkanmalar oluyorsa mutlaka petek temizleme yapılmalıdır. 
  • Sadece eski yapılarda değil, yeni yapılarda da temizleme servisi gereksinimi olabilir. İnşaat esnasında doğalgaz tesisatına molozlar, çöpler kaçmış olabilir. Bu da sorun oluşturur. 
  • İyi ısınamadığınız halde yüksek faturalarınız geliyorsa aklınıza izmir petek temizleme 2020 gelmesi gerekir.
  • Mevsim geçişlerinde petekler içinde hava birikebilir. Bu normal bir durumdur ve petek temizleme servisi desteğine gereksinim olmadan halledilebilir. Sol üst taraftaki panjur vanasını düz tornavida ile gevşeterek hava gelişi kesilene kadar petek içindeki hava boşaltılabilir.

İzmir Petek Temizleme Servisi ile Sahip Olacağınız Avantajlar

Petek temizleme izmir, profesyonellik gerektiren ve özel makinelere gerek duyulan bir uygulamadır. Bu yüzden mutlaka profesyonel destek alınması gerekir. Firmamız İzmir petek temizleme alanında uzun zamandır destek sağlamakta, alanında deneyimli ekiplerimiz özel kimyasallarımız ve yeni nesil makinelerimiz ile hizmet sağlamaktadır. Bu sayede petekleriniz çok daha hızlı ısınacak, her yeri aynı anda ısınacak ve kombiniz daha az çalışacaktır. Bu yüzden pek çok avantajı beraberinde getirecektir.

Petek temizleme servisi izmir olarak sahadaki tecrübelerimiz eşliğinde belirtmek isteriz ki peteklerinizin en fazla iki yılda bir temizlenmesi gerekir. Bu sayede bütün bir kalorifer tesisatınızın, kombilerinizin, peteklerinizin kullanım ömürlerini arttırmış olursunuz. Yine kombilerinizin daha az enerji tüketerek daha fazla ısıtma yapmasını sağlarsınız. Bu sayede faturalarınızda düşüş olur. Ekonomik tasarruf elde edersiniz. Peteklerinizde tıkanma olmadığı için kombileriniz daha sessiz çalışır. Bu da bulunduğunuz odalarda, mekanlarda daha konforlu bir ortam oluşmasını sağlar. Gerek kombi gerekse tesisat sistemine dair büyük arızaların ve yüklü masrafların önüne geçebilirsiniz. Dakikalar içinde yapacağımız temizlikle yaşam alanlarınızda kaliteye ulaşabilirsiniz.