7/24 Hizmetinizdeyiz

0 505 925 29 08

Şirinyer Kombi Servisi

Yazı Puanı:
5/5
şirinyer kombi servisiŞirinyer’de sıcacık yaşam alanları elde etmenin yolu, kaliteli ısıtma sistemlerine sahip olmaktan geçer. Bu yüzden de yeni nesil kombiler ile yapıların şirinyer kombi servisi donatılması gerekir. Çeşitli markaların onlarca modeli olduğu için bunlar arasında mekâna en uygun olanının seçilmesi önemlidir.

Şirinyer kombi tamiri dendiğinde ilk akla gelen firma olan servisimiz, kaliteli kombi satışları yapmaktadır. Şirinyer kombi tamiri dışında uygun fiyatlı satışlarla çözüm ortağınız olmaktadır. Şirinyer kombi tamiri, onarımı, bakımı, montajı gibi her konuda destek sağlamaktadır.

Şirinyer Kombi Bakım Servisi ve Yapılan İşlemler

Şirinyer kombi servisi çözümlerimizden birisi kombi bakımıdır. Markası ve modeli her ne olursa olsun kombilerinizin düzenli olarak bakıma gereksinimi vardır. Bizler en çok tercih edilen Şirinyer kombi servisleri arasında yer alırken bakım uygulamalarımızı en iyi şekilde yapıyoruz. Kombi bacalarınızı, fanınızı, iyonizesini, ana ejanjörünü, peteklerin dönüş filtresini temizliyoruz. Sıcaklık sensör direnç ölçümünü yapıyor, alev çıkış basınç kontrolünü yapıyor, alev ayarını gerçekleştiriyor, desibel kontrollerini yapıyoruz. Yani kombilerinizin bütün mekanik ve donanımsal bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Uygulayacağımız bakımlar sonunda gazadan, elektrikten, sudan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Kombileriniz çok daha sessiz çalışacakları için daha konforlu bir mekân oluşturuyoruz. Az çalışma ile yüksek verim sağlayan bir ürün performansı ortaya koyuyoruz. İlerde olası büyük sorunları önceden ortadan kaldırıyoruz. Şirinyer kombi servisi ayrıcalığıyla güveli kullanım alanları oluşturuyoruz.

Şirinyer Kombi ve Petek Temizliği

Şirinyer kombi servisleri arasında en fazla rağbet gören çözümlerimizden birisini petek temizliği oluşturuyor. Petekler, kombilerden aldıkları sıcak su sayesinde odaları ısıtırlar. Dolayısıyla peteklerin sorunlu olması, ısınamamayı beraberinde getirir. Tesisat sistemi içinde zamanla biriken kireç, tortu, pislik gibi etkenler bir süre sonra giriş çıkışları tıkar. Bu da sıcak suyun belli kısımlara ulaşamayarak soğuk kalmasına neden olur.

Şirinyer kombi ve petek servisi çözümlerimizde özel petek temizleme kimyasalları kullanıyor, bütün petek ve kalorifer tesisatlarınızı tertemiz yapıyoruz. Özel makineler kullanıyor, dakikalar içinde işlemlerimizi sonlandırmayı başarıyoruz. Şirinyer petek temizliğin sağlayacağı avantajları şöyle belirtmek istiyoruz:

  • Kombi arızaları ile karşılaşma riskiniz en aza inecek, hiç olmadık zamanlarda kombi arızalarıyla baş başa kalmayacaksınız. 
  • Kombiniz içerisinden kir, pas geçmeyeceği için kombiniz daha sağlıklı çalışacak ve daha uzun ömürlü olacak.
  • Şirinyer’in soğuk havalarında ısınamama sorununuz ortadan kalacaktır. 
  • Kalorifer petekleriniz kombiniz düşük ayarda çalışsa da ısınacaklardır. 
  • Kalorifer peteklerinizin üstü sıcak, altı soğuk olmayacak, her yeri aynı anda aynı derecede ısınacaktır. 
  • Kombi zorlanmadan çalışacağı için yakıt tüketimi azalacak; bu da doğrudan faturalarınızda düşüş oluşmasına vesile olacaktır.
  • Yılda bir kez düşük maliyetle yaptıracağınız petek temizliği, sonradan ortaya çıkacak yüklü maliyetlerin önüne geçecektir.
Bütün hizmetlerimiz gibi Şirinyer kombi servisleri petek temizliği de uygun fiyat avantajı ile kısa sürede yapılacak, kalıcı çözümler ekiplerimizce üretilecektir.