7/24 Hizmetinizdeyiz

0 505 925 29 08

Tam Yoğuşmalı Kombilerin Sıkça Verdiği Arızalar

Tam yoğuşmalı kombi hakkında bilgi verirsek ilk önce yoğuşmanın ne anlama geldiğini öğrenmemiz gerekmektedir. Yoğuşma, gaz halinde bulunan bir maddenin bulunduğu çevreye ısı vererek sıvı hale gelmesine denir. Standart kombilerde yanan doğalgazdan oluşan atık su ve buhar olarak direkt olarak bacadan dışarı çıkılmalıdır. Yoğuşmalı kombilerde ise atık olan gaz sisteminin önüne ısı eşanjörü sayesinde atık olan gazı ayrıştırarak kullanıma hazır getirerek tekrardan enerjiye dönüştürülür. Böylece doğalgaz kullanımından tasarruf edilerek verimi arttırır aynı zamanda çevre zararlı gaz salınımını azaltır. Tam yoğuşmalı kombiler verimliliği yüksek olduğundan tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra bu tür kombi tam yoğuşmalı kombilerin sıkça verdiği arızalar göz önünde alınmalıdır. Bu tür kombilerde tam bir bilgi sahibi olabilmek için önemli sitemizi ziyaret ederek daha güvenli bilgi alabilirsiniz.

Yoğuşmalı Kombilerin Sıkça Verdiği Arızalar

Isıtma sistemlerinin en önemli parçası olan kombiler hem mekanik hem de elektrik parçaları olarak çalışabilir. Kombiler özellikle kışın bozulduğunda hem ısı yönünden hem de maliyet yönünde kullanıcı ciddi zarar görmektedir. Bu gibi zararlar kullanıcı hataları ve kuruluma dayalı hata olarak önümüze çıkmaktadır. Kuruluma dayalı hatala tesisatın yanlış çekilmesi ve kullanılan plastik boruların oluşumuyla boru çapında daralma olarak bozulmalara neden olmaktadır.

Kullanıcı Hataları

Kullanıcı hataları genellikle kullanım sırasında kullanım kılavuzunun yanlış okunmasıyla ilgili hatalar çıkmaktadır. Böylece çoğu zaman kombinizi resetleyerek bu durum giderilebilir. Ancak bazı durumlarda kalıcı hasarlar da meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda en iyi hizmet veren siteleri ziyaret ederek bilgi sahibi olunabilir. Bu sitelerden biri olan https://www.izmirkombi.org/ sitenin kullanıcılarına daha iyi hizmet vererek onların kuşkularını gidermektedir.

Ne Gibi hizmetler Sunuyorlar

Kayıt aşamasında sitede kişisel özlük bilgilerinizle kayıt yaparak giriş aşamasını tamamlayabilirsiniz. Site içerisinde https://www.izmirkombi.org/ açıklama kısmına arızaları yazarak hem mesaj aracılığıyla hem de telefon ile iletişim kurarak kullanıcılarına daha iyi hizmet vermektedir. Çağrı merkezi ise 7/24 açık olarak kullanıcılarına daha iyi ve aksaksız hizmet sunmaya devam etmektedirler. Sitenin ana sayfasında kişilere daha iyi hizmet verebilmek için bütün iletişim ağları ve bilgi sunumlarıyla kolaylık sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir