7/24 Hizmetinizdeyiz

0 505 925 29 08

Verimli Isıtma İçin Petek Temizliği

Doğal gaz ya da merkezi ısıtma sistemleri kullanılarak mekanların ısıtılması kullanım alanlarına kurulan petek ismi verilen radyatörler aracılığıyla sağlanır. Ancak petekler ısınmak amacıyla yoğun bir şekilde kullanıp sıcak suyun kullanılarak odaların ısıtılmasını sağladığı için zaman için kirlenir. Bu sebeple de kaliteli ısıtma sağlamamaya başlar. Petek temizliği peteklerdeki kirliliğin temizlenmesi işlemine verilen isimdir. Kimyasal maddeler kullanılarak mekanlarda bulunan petekler kaliteli ısıtmayı sağlayacak duruma getirilir. Bizler İzmir kombi servisi olarak verimli ısıtma için petek temizliği hizmeti veriyoruz. Petekler için temizlik hizmetlerimizi İzmir ve ilçeleri için veriyoruz.

Petek Temizliği Hizmeti

Kış aylarında odaların ısıtılmasını sağlayan en önemli cihazlar peteklerdir. Kombi yardımıyla sıcak su peteklere ulaşarak ortamın ısınmasını sağlıyor. Böylelikle kişiler ısınarak rahatsızlanma durumlarından kurtuluyorlar. Ancak temizlik ihtiyacı duyan petekler ortamın ısınmasında sorunlar yaratıyor.

Özellikle bu sorunlar uzun süre ısınmayan odalar şeklinde oluyor. Bizler verdiğimiz petek temizleme hizmeti sayesinde ısınma sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. İhtiyaç anında verilen adrese giderek petek temizleme makinelerimiz aracılığıyla temizlemenin yapılmasını sağlıyoruz. Makinelerimiz kirli olan peteğe tazyikli su vererek kirli suyun dışarı atılmasını sağlıyor. Bu işlem petekten çıkan suyun temiz olmasına kadar devam ediyor. Temizleme işleminden sonra kullandığımız petek temizleme kimyasalını peteğe dökerek sonraki temizliğe kadar peteklerin temiz kalmasına yardımcı oluyoruz.

Petek Temizleme Hizmetimizin Sağladığı Avantajları

Firmamıza yaptırılan petek temizliğinin kişilere çeşitli avantajları bulunuyor. Bu avantajlar arasında şunlar yer alıyor;

  • Odaların hızlı ve kaliteli bir şekilde ısıtılması sağlıyoruz.
  • Peteğin kirli olması sebebiyle ortaya çıkabilecek arızaları ortadan kaldırıyoruz.
  • Deneyimli ekipler aracılığıyla petek temizliği hizmeti veriyoruz.
  • Ekonomik fiyatlarla temizlik hizmeti veriyoruz.
  • Isınmak için daha az enerji harcandığından verdiğimiz hizmetle doğal gaz faturalarının daha az gelmesini sağlıyoruz.
  • Petek sayısına ve kirlilik durumuna göre 2-4 saat aralığında temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz.

Firma olarak yaptığımız temizliklerle bu avantajları sağlıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin sorunları olduğunda çözüme kavuşturmak için hızlı hizmet veriyoruz.

Peteklerin Temizlenmesini Gerektiren Durumlar

Peteklerin temizliğe ihtiyacı olduğunu kişiler kolay bir şekilde anlayabiliyorlar. Bu sayede de firmamıza başvurarak petek temizliği hizmetimizden yararlanabiliyorlar. Peteklerin temizlenmesinin gerekliliği ilk olarak odaların eskisi gibi ısınmamasıyla anlaşılabiliyor. Aynı kullanıma rağmen doğal gaz faturasının yüksek gelmesiyle anlaşılabiliyor. Kombide sürekli su arızaları oluyorsa temizliğin yapılması gerektiği anlaşılabiliyor. Ayrıca peteklerden çok sesin gelmesi de temizlik ihtiyacının olduğunu gösterebiliyor.

Peteklerin Temizlenme Sıklığı

İzmir kombi servisi olarak müşterilerimizin en çok 2 yıl içinde petek temizliği yaptırmasını öneriyoruz. Bu sürenin aşılmasında petek arızaları ve değiştirme gereksinimleri ortaya çıkabiliyor. Bu da kişilerin daha yüksek ücretler ödemesine neden olabiliyor. Bunun için zamanı geldiğinde profesyonel hizmet almalarını öneriyoruz. İzmir’de kaliteli petek temizliği hizmeti alabilmeleri içinde firmamızı tercih etmelerini öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir